
- Voor 17:30 uur besteld, morgen in huis
- Indien op voorraad. Gratis verzonden v.a. €50 order
- Achteraf betalen (binnen 14 dagen) mogelijk via Klarna
- Je bestelling is tot €2500 verzekerd via TrustedShops
- Meer informatie? Neem contact op over dit product
- Toevoegen aan vergelijking
Enkelvoudige kruidentinctuur gemaakt met 100 gram gedroogde wortelstokken van Cimicifuga racemosa / Zilverkaars.
Voedingssupplement met planten.
Ingrediënten:
Water-alcohol extract van Zilverkaars wortelstokken. 1 dagdosering bevat 2-3 ml water-alcohol extract van 200-300 mg gedroogde Zilverkaars wortelstokken. Alcoholgehalte 30%.
Gebruik:
Indien niet anders voorgeschreven 3 x daags 15 à 20 druppels in een kleine hoeveelheid water. Kinderen van 2 - 15 jaar evenveel druppels als hun leeftijd. Een lichte vertroebeling / bezinking heeft geen invloed op de kwaliteit. Schudden voor gebruik.
Het gebruik bij zwangerschap en borstvoeding wordt afgeraden.
Dit product is een voedingssupplement.
Aanbevolen dosering niet overschrijden.
Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Een voedingssupplement is geen vervanging van een gevarieerde voeding.
Buiten bereik van jonge kinderen houden.
Droog, afgesloten en bij kamertemperatuur bewaren, tenzij anders geadviseerd op het etiket.
Raadpleeg een deskundige alvorens supplementen te gebruiken in geval van zwangerschap, lactatie, medicijngebruik en ziekte.
Merk | Natura Sanat |
Artikelcode | 808853 |
SKU | 8713589057250 |
EAN | 8713589057250 |
Gemiddelde van 0 review(s)
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review